Nejlevnější kvalitní webhosting

Nejlevnější kvalitní webhosting

Hodláte si koupit nový webhosting pro svou doménu, či vás již nebaví řešit problémy s vašim stávajícím webhostingem. Nabízí se řešení. V dnešní době je na poli poskytovatelů webhostingů obrovská konkurence a každý se snaží nabídnout co nejnižší cenu a nalákat zákazníka. Bohužel často na úkor kvality a poskytování služeb zákazníkovi a spoléhají na to že zákazník po roce nebude chtít i přesto odejít k jinému poskytovateli, poněvadž si myslí, že by to bylo moc práce přesunout vše k novému poskytovateli webhostingu. To samozřejmě není pravda.

Tyto stránky na kterých se právě nacházíte a čtete tento článek se nachází u poskytovatele webhostingu Wedos. Déle jak 3roky a za tyto tři roky nenastal žádný dlouhodobý výpadek. Společnost Wedos garantuje dostupnost nad 99%.

Pokud jsem měl jakýkoliv problém napsal jsem na 24hodinovou podporu, která byla vždy vstřícná příjemná a velice nápomocná.

Wedos je aktuálně již delší dobu nejvíce rostoucí firmou poskytující webhosting v České republice. Tuto informaci dokazují všechny statistiky českého správce domén NIC.cz.

Základní webhosting u Wedosu má neomezenou kapacitu a velice nízké ceny. Ovšem což je velice důležité né na úkor kvality a služeb zákazníkovi, ba naopak.

Pokud si chcete pořídit jakoukoliv službu od společnosti Wedos na těchto stránkách naleznete v odkazu níže speciální slevový kod.

Odkaz na Wedos Webhosting klikněte ZDE a pro uplatnění slevy 25% napište do objednávky kód slevového kupónu WEDOS25GR a klikněte použít kupón.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup